Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 GetTubeVideo_2.0.(100% punon!!)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
solomente16
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 176
Join date : 14/02/2008
Age : 27
Location : //

MesazhTitulli: GetTubeVideo_2.0.(100% punon!!)   Sun Feb 24, 2008 12:59 pm


Ktu e keni Nje program ku mundt te shkarkoni Nga disa Web te ndryshme Duker perfshir edhe YouTuben ..
Shume Program i mire edhe Funksionon 100% Une e Kom testu ..

Ja dhe qfar mundi Ju ofron Ky program ...

* Download videos from YouTube and XTube kind sites
* Extract audio from YouTube kind videos
* Extract audio from any video file
* Convert any video file between all popular video formats (3GP, ASF, AVI, FLV, MOV, MP4, MPEG, OGG, WMV)
* Convert any audio file between all popular audio formats (MP3, WAV, WMA)
* Ability to setup width/height of encoding video
DOWNLOAD
rapidshare.com GetTubeVideo_2.0.www.cw-network.info.rar.html pasi te kryet downloadimi tek WinRar ja lyp
password:albinet-ks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hugobossat.piczo.com
 
GetTubeVideo_2.0.(100% punon!!)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Programe :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: