Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si te krijojm VIRUS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
agondernjani
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 21
Join date : 22/02/2008
Age : 26
Location : ////

MesazhTitulli: Si te krijojm VIRUS   Tue Mar 11, 2008 5:19 pm

Krijo Virus 1.Qile Microsoft Word 2.Click ALT-F11 ku do te pop-up nje dritare e quajtur VBA editor 3.ne dritaren "project" do te shohesh "Project (Document1)". 4.Gjej Mircosoft Word Objects pastaj nen te "This Document" 5.Click 2 here ne THis Document , fshij qdo tekst qe na paraqitet ne editor (ne anden e djatht ) 6.Hape Tekstin me Code Virusi.txt Merre ktu Teksti qe te paraqitet bonja Copy tere tekstit dmth CTRL+A. 7.Kthehu prapa ne fqen e hapur nga ALT+F11 nga Wordi dhe commanden PASTE praktiko. 8.Shtyp ALT-Q ku te kthen ne WORD. 9.Ruaje DOkumentin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.goni-g-g.piczo.com
 
Si te krijojm VIRUS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Multimedia :: Interneti & Kompjuteri-
Kėrce tek: