Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 PASTRIMI I PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
agondernjani
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 21
Join date : 22/02/2008
Age : 26
Location : ////

MesazhTitulli: PASTRIMI I PC   Tue Mar 11, 2008 5:19 pm

Pastrimi i Pc-esSė pari klikoni te *My Computer* pas andej kliko me anėn e djathėt tė mausit te zakonisht *Drive C:* dhe kliko Properties, nė anėn e sipėrme tė tabelės shiqo pėr Tools dhe atje ėshtė *Error checking* *Scan disk* tė cilin duhet ta shtini nė funksion nė *Standard mode* deri sa mos tė ketė arsye qė kėt tė bėni nė mėnyr tė plotė *Thorough* Deri sa Standard mode do tė zgjasė disa minuta, mėnyra e plotė apo *Thorough* mundet tė zgjasė me orė tė tėra. Pra kėt tė dytėn mundeni ta bėni vetem nėse egzistojn probleme nė disk.Pasi qė tė mbaroj *Disk defragment* atėher fikni kompjuterin,kėshtu qė *Disk defragment* do tė jet mė i suksesėshm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.goni-g-g.piczo.com
 
PASTRIMI I PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Multimedia :: Interneti & Kompjuteri-
Kėrce tek: