Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Pershendetje.....   Thu Feb 14, 2008 5:56 pm

Tung Jam Habibi nga fshati Paldenic Shocked
18 vjet... Very Happy
Maturant sivjet Sad
Hobi im eshte futbolli dhe basketbolli Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
denisa
Mikja me e mire e forumit
Mikja me e mire e forumit


Numri i postimeve : 21
Join date : 13/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje.....   Mon Feb 18, 2008 2:52 pm

ahhaha gezohem qe u njohem habi!te falenderoj vertet qe na dhe mundesine te kalojme mire ketu se bashku,ska per te te ikur koha qe ke shpenzuar kot se eshte dicka e mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
solomente16
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 176
Join date : 14/02/2008
Age : 27
Location : //

MesazhTitulli: Re: Pershendetje.....   Mon Feb 18, 2008 3:39 pm

hahah habi ke harru se te pelqen edhe KARANBOLLI ahahah tungi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hugobossat.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Info :: Prezantimi-
Kėrce tek: