Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 » Google Talk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
solomente16
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 176
Join date : 14/02/2008
Age : 27
Location : //

MesazhTitulli: » Google Talk   Mon Mar 24, 2008 6:39 pm

Google Talk
GOOGLE TALK: Tani edhe nga Google kemi nje program shume te mire te bazuar ne VoIP. Kjo eshte sikur nje IP Telephony gati, dhe gjithashtu bazohet ne parimin p2p, (per to per). Ka nje kualitet te larte te zerit dhe eshte nje konkurence e forte per Skype. Gjithashtu edhe ky software jepet falas nga google dhe munde ta merrni ketu: DOWNLOAD http://www.google.com/talk/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hugobossat.piczo.com
 
» Google Talk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Programe :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: