Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mbreti dhe vajza!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
solomente16
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 176
Join date : 14/02/2008
Age : 27
Location : //

MesazhTitulli: Mbreti dhe vajza!   Sun Jun 15, 2008 2:14 am

Mbreti dhe vajza!

Ish kan niher ni mbret edhe dojke me martu qiken e vet por e kishte ni tegull ne tė cilen dte pėr ditė e kishte mbushur me kelbaz dhe cili do ta merrte qiken e tij se pari dujeh ta hante kelbazin.Kur ni dit erdh ni djal edhe e lypi vajzen e tij pėr grua e mbreti i tha:a e din qka ki ma hanger ai tha po , e murr mbreti tegullen me kelbaz edhe ja dha me hanger djali filloi ta hante kur mbreti e pa i vinte gjynah edhe i tha ndal ai nuk u ndalte kur e hengri krejt mbreti e pyeti pse nuk u ndale kur tė thash ai tha: po nuk u n ]ndajke bre hahahahhahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hugobossat.piczo.com
 
Mbreti dhe vajza!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Humore-
Kėrce tek: