Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Altin Shira - Fjala e fundit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
solomente16
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 176
Join date : 14/02/2008
Age : 27
Location : //

MesazhTitulli: Altin Shira - Fjala e fundit   Sun Jun 15, 2008 2:31 am

Fjala e fundit eshte Lamtumira
pres te me thuash, te fundit deshire
tani cdo mbremje, ti sdo te ngroh
ti do te mbetesh e vetme

(refreni)
Eshte e fundit Lamtumira
jo ti smund te jesh e imja
ti sdite JO, te dashurosh
nuk do te jesh me puthja ime
nuk do te kesh me ledhatime
nga jeta ime te lutem shko

mos me veshtro, mos me kerko
mbylli pra syte, dhe ti me harro
mos me veshtro, e heshtur mos me kerko
te falur te lutem shko, te lutem me harro

Smesove te duash, prandaj do te vuash
se zemren se kishe ti vetem per mua
tani cdo mbremje, ti sdo te ngroh
ti do mbetesh e vetme

(refreni)
Eshte e fundit Lamtumira
jo ti smund te jesh e imja
ti sdite JO, te dashurosh
nuk do te jesh me puthja ime
nuk do te kesh me ledhatime
nga jeta ime te lutem shko

mos me veshtro, mos me kerko
mbylli pra syte, dhe ti me harro
mos me veshtro, e heshtur mos me kerko
te falur te lutem shko, te lutem me harro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hugobossat.piczo.com
 
Altin Shira - Fjala e fundit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Multimedia :: Tekste kengesh-
Kėrce tek: