Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Njė i humbur ėshtė gjetur nė film

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Njė i humbur ėshtė gjetur nė film   Sat Feb 16, 2008 2:09 pm

Njė i humbur ėshtė gjetur nė film


Njė italian i cili ishte zhdukur me 50.000 euro dhe me tė dashurėn e tij, ėshtė gjetur pasi ėshtė shfaqur nė njė film.

Martino Garibaldi, 45-vjeēar, pronar i njė dyqani, kishte marrė paratė nga njė llogari bankare e familjes, dhe ishte larguar nga Montecalvo.

Pėrkundėr angazhimit tė detektivėve nga gruaja pėr ta kėrkuar, ata nuk gjetėn asnjė gjurmė.

Njė mik duke shikuar filmin "Natale in Crociera", e kishte parė Garibaldin dhe tė dashurėn e tij nė prapavijė.

Filmi ishte incizuar nė Republikėn Dominikane dhe tani gruaja i ka rėnė nė gjurmė dhe ka ngritur procedura ligjore duke kėrkuar kthimin e parave.

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
 
Njė i humbur ėshtė gjetur nė film
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Kuriozitete-
Kėrce tek: