Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shtiret si i verbėr 40 vjet, pėr shkak tė pensionit invalidor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Shtiret si i verbėr 40 vjet, pėr shkak tė pensionit invalidor   Sat Feb 16, 2008 2:13 pm

Shtiret si i verbėr 40 vjet, pėr shkak tė pensionit invalidorItaliani shtatėdhjetėvjeēar, i cili 40 vjet ėshtė shtirur se ėshtė i verbėr pėr tė marrė pensionin invalidor, ėshtė kapur duke vozitur automjetin e tij, kanė njoftuar mediat italiane.

Shefi i policisė nė qytetin Spezia nė veri tė Italisė, Massimo Giaramita ka thėnė se policėt gjatė kontrollit rutinor kanė ndalur “njė person shumė nervoz", pas sė cilės i kanė kontrolluar regjistrin e tij tė shėndetėsisė dhe janė habitur kur kanė parė se nė tė shkruhet se ai ėshtė 100 pėr qind i verbėr.

I arrestuari nga ish punėdhėnėsit e tij gjatė 40 vjetėve tė fundit ka marr pensionin invalidor dhe beneficione tjera.

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
 
Shtiret si i verbėr 40 vjet, pėr shkak tė pensionit invalidor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Kuriozitete-
Kėrce tek: