Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kapet dhėndri-hajn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Kapet dhėndri-hajn   Sat Feb 16, 2008 2:17 pm

Kapet dhėndri-hajnNjė indian ka arritur tė vidhte madje 40 gra para se tė arrestohej. Deri tek kursimet e tyre dhe ari, ai kishte ardhur me premtimet pėr martesė, mirėpo me gjahun e tij ai ka ikur me kohė.

Mashkulli i cili ka mashtruar 40 gra, duke ju premtuar fillimisht se do tė martohej me to, e mė pastaj ka ikur me stolitė e tyre tė arit dhe gjėsendeve tjera me vlerė, ėshtė arrestuar nė shtetin jugor indian Kerala.

Policia ka kapur 36-vjeēarin, PB Prasantha, tė ashtuquajtur Nandakumara, pasi qė njė grua, e cila pėr obligime martesore ka qenė nė Gurvayoor, kishte zbuluar se, njė ditė para martesės, ai kishte ikur me gjithė stolitė e saj.

Sipas njoftimit tė policisė, Prasanth ka premtuar se do tė martojė sė paku 40 gra, e me disa prej tyre edhe ka vėnė kurorė.

Gratė i ka “zėnė” pėrmes shpalljeve nė gazetat lokale duke pohuar se ėshtė njė ndėrmarrės i vogėl nė qytetin e afėrm Coimbatore, nė shtetin fqinj Tamil Nadu, dhe se ėshtė jetim dhe nuk kėrkon “ēejz”.

Shpallja e tij ka qenė veēanėrisht tėrheqėse pėr gratė sepse nė Indi dhėndurėt paraprakisht pėr “ēejz” kėrkojnė shuma tė mėdha tė parave, dukat apo njė pjesė tė pasurisė

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
 
Kapet dhėndri-hajn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Kuriozitete-
Kėrce tek: