Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e forumit...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Rregullat e forumit...   Sat Feb 16, 2008 4:53 pm

Keto Jane rregullat e forumit

1*. Ndalohen te gjitha fyerjet ne forum...
2*. Ndalohen kyqjet me nick Ofendus ose Provokus...
3*. Ndalohen sharjet dhe fjalet e ndytura...
4*. Ndalohen postimet ne vendet jo perkatese ndaj temes...
5*. Ndalohen postimet pornografike...
6*. Ndalohen rreklamimet e Web Faqeve ne Signature/Firme...
7*. Gjuha zyrtare eshte gjuha shqipe tjera gjuhe ndalohen...


Shpresojme qe do tju permbaheni ketyre rregullave.... Wink

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
 
Rregullat e forumit...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Info :: Rregullat e forumit-
Kėrce tek: