Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Urime Pavarsia...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Urime Pavarsia...   Sun Feb 17, 2008 4:52 pm

Urime te gjitheve Pavarsia kjo dite e madhe qe gjithmone e kemi priture cheers

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
AMIR
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 4
Join date : 15/02/2008

MesazhTitulli: urime pavarsija kosoves   Mon Feb 18, 2008 1:16 am

ju pershednes njerz jam i lumtur sonte se tash e di se jetoj ne nje shtet te ri ne ne shtet et bekuar qe kujan sja ka morr menja qe ka me ndodh qekjo lavdi deshmoreve qe dhan me te miren per ket nat ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lendigjk
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Pavarsia...   Mon Feb 18, 2008 2:10 am

Urime pavarsia oi rinia e kosoves dhe jash saj ishalla e gzoijm si kemi qef urime urime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
denisa
Mikja me e mire e forumit
Mikja me e mire e forumit


Numri i postimeve : 21
Join date : 13/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Pavarsia...   Fri Feb 22, 2008 3:07 pm

megjithese pak me vonese por me mire vone se kurre thote nje fjale,uroj dhe une per te gjithe shqiptaret dhe per ata qe smund hyjne dot ne forum Smile ,gezuar pavaresine!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lendigjk
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Pavarsia...   Mon Mar 03, 2008 12:15 am

denisa shkruajti:
megjithese pak me vonese por me mire vone se kurre thote nje fjale,uroj dhe une per te gjithe shqiptaret dhe per ata qe smund hyjne dot ne forum Smile ,gezuar pavaresine!

me sa po me doket te paska ra me nejt me te moqmin qe po i din kto fjal te urta hehehe urime edhe ty PAVARSIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime Pavarsia...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Pavarsia...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Bisedime miqesore-
Kėrce tek: