Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si te postojme ne forum!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Si te postojme ne forum!!!   Sun Feb 17, 2008 11:48 pm

Menyra per te postuar ne forum ehste shume e thjeshte...nese ne deshirojme te hapim nje teme te re ateher duhet te klikojme mbi ikonen ku shkruan TEME E RE ketu automatikishtu hapet dritarja dhe njeher i leme titullin temes dhe pastaj shkruajme nje sqarime per temen dhe pasi te perfundojme kete shkojme ne fund dhe klikojme SEND, ndersa nese ne deshirojme te shkruajme ne nje teme qe eshte hapu ateher shkojme klikojme mbi ikonen qe shkruan PERGJIGJU dhe aty hapet dritarja per te shkruar dhe pasi te perfundojme se shkruari shkojme SEND. Rolling Eyes

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
 
Si te postojme ne forum!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Info :: Rregullat e forumit-
Kėrce tek: