Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 BIG MAMA FEAT BERTAN ASLLANI--PO JO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
solomente16
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 176
Join date : 14/02/2008
Age : 27
Location : //

MesazhTitulli: BIG MAMA FEAT BERTAN ASLLANI--PO JO   Mon Feb 18, 2008 2:46 am

BIG MAMA:
fare nuk u akorduam
andaj edhe nuk na zgjati
sa shume ne te dy gabuam
humbem ne fitoj inati

BERTANI:
ti doje jetese luksoze
e kushte qe si ka askush
e me shume ishe nervoze
shume kerkoje ti o rrush
-sa gabim
BIG MAMA:ti o shpirti im
BERTANI:nuk ka kthim
BIG MAMA:e as ledhatim

ref:BIG MAMA&BERTANI:

tani a je vetem a nje tjeter ke
trego trego e mos mbulo trego trego
ti ploteson deshirat tua thuaj po a jo
po-jo dhe me shume a te do
se une me trego

BERTANI:sot kur rruget tona nderuan me trego a je e lumtur
une nuk munda por aj tjetri a ta ben jeten me te bukur

BIG MAMA:une dua jetese luksoze
kushte ce si ka askush
e me shume isha nervoze
nuk ofroje gje o rrush

BERTANI:sa gabim
BIG MAMA:ti o shpirti im
BERTANI:nuk ka kthim
BIG MAMA:e as ledhatim

ref: (3x)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hugobossat.piczo.com
 
BIG MAMA FEAT BERTAN ASLLANI--PO JO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Multimedia :: Tekste kengesh-
Kėrce tek: