Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pėrplas kokėn dhe nis tė flasė anglisht, mė parė s'dinte asnjė fjalė !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Pėrplas kokėn dhe nis tė flasė anglisht, mė parė s'dinte asnjė fjalė !!!   Mon Feb 18, 2008 11:31 am

Pėrplas kokėn dhe nis tė flasė anglisht, mė parė s'dinte asnjė fjalėNjė sportist ēek, i cili nuk dinte mė shumė se 2 fjalė anglisht, u godit nė kokė gjatė njė gare motorėsh dhe u zgjua duke folur anglishte tė pastėr. Matej Kus, 18-vjeēari motorist, pėsoi njė aksident tė rėndė duke rėnė nga motori, disa sekonda mė pas i kaloi njė tjetėr motor mbi kokė. Ai mbeti pa ndjenja pėr 45 minuta dhe kur u zgjua i pyeti doktorėt se ēfarė kishte ndodhur dhe ku ishte, me njė theks tė pėrsosur anglez. Shefi i skuadrės, Peter Waite thotė: "Mė dukej si njė folės lajmesh. Po fliste njė anglishte tė pastėr pa asnjė lloj theksi". Matej kishte mbėrritur nė Britani vetėm njė ditė para aksidentit, pėr tė garuar pėr "Berwick Bandits" nė Glasgow Tigers. Ai humbi kujtesėn pėr 48 orė dhe sapo ajo iu kthye, e humbi pėrsėri aftėsinė pėr tė folur anglisht. Ai thotė pėrmes pėrkthyesve: "Anglishten duhet ta kem pasur thellė nė koklė, por me siguri mė duhet njė "beng" nė kokė dhe ta pėrplasja diku qė ajo tė dilte". Doktorėt thonė se ai vuajtur nga njė sindromė jashtėzakonisht e rrallė, e shkaktuar nga njė tronditje apo njė goditje nė kokė, gjė e cila dėmton pjesėt e trurit qė kontrollojnė shqiptimin.

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
 
Pėrplas kokėn dhe nis tė flasė anglisht, mė parė s'dinte asnjė fjalė !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Kuriozitete-
Kėrce tek: