Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Papagalli gabon emrin, gruaja dėbon burrin nga shtėpia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Papagalli gabon emrin, gruaja dėbon burrin nga shtėpia   Mon Feb 18, 2008 11:35 am

Papagalli gabon emrin, gruaja dėbon burrin nga shtėpia


Pėr faj tė njė fjale tė gabuar tė papagallit njė burrė ėshtė dėbuar nga shtėpia nga gruaja e tij. Ky episod kurjoz ka ndodhur nė Fraiburg, nė Gjermani ku Frank Kicker iu desh tė bėnte gati bagazhet dhe tė linte shtėpinė sepse papagalli pėrsėriste pa pushuar me tonin e tij tė zėrit emrin e njė gruaje tjetėr. Sipas zonjės Petra Ficker papagalli duke pėrsėritur gjithmonė ato qė thoshte burri i saj kishtė nxjerrė emri e dashnores sė burrit.
Gruaja ka treguar se papagalli pėrsėriste gjithmoė mė tonin e burrit tė saj frazat e zakonshme si ‘ Tė dua shumė e dashur’.
Kohėt e fundit papagalli pėrsėriste gjithmonė fjalėn ‘Uta’. Gruaja nga dyshimi kėrkoi prova tė tjera tė tradhėtisė, duke gjetur konfirmim nė 2 bileta avjoni nė emėr tė burrit tė saj pėr njė udhėtim romantik nė Paris.

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
 
Papagalli gabon emrin, gruaja dėbon burrin nga shtėpia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Kuriozitete-
Kėrce tek: