Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfar filma ju pelqejn ma shum

Shko poshtė 

Cfar filmash ju pelqen mi kqyr
Horror
0%
 0% [ 0 ]
komedi
33%
 33% [ 1 ]
triller
0%
 0% [ 0 ]
mjuzikell
0%
 0% [ 0 ]
aksion
33%
 33% [ 1 ]
drame
0%
 0% [ 0 ]
filma indian
33%
 33% [ 1 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
avatar

Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

MesazhTitulli: Cfar filma ju pelqejn ma shum   Wed Feb 20, 2008 4:22 pm

Cfar filma ju pelqejn ma shum...

Mua me se shumti me pelqejne komedi dhe aksione.

_________________
"Respekto qe te jesh i respektuar"Kontakto :
habi_117@hotmail.com
ys_boys@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hanielezit.ch
pajta
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 53
Join date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar filma ju pelqejn ma shum   Sat Feb 23, 2008 7:54 pm

mua me pelqejn me se shumti filmat indian
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cfar filma ju pelqejn ma shum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Diskutime :: Bisedime miqesore-
Kėrce tek: