Hani Elezit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hani Elezit

Se bashku me nje qellim
 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si te postojme ne forum!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Habi
WebMaster/Administrator
WebMaster/Administrator
Habi


Numri i postimeve : 170
Join date : 12/02/2008

Si te postojme ne forum!!! Empty
MesazhTitulli: Si te postojme ne forum!!!   Si te postojme ne forum!!! Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 11:48 pm

Menyra per te postuar ne forum ehste shume e thjeshte...nese ne deshirojme te hapim nje teme te re ateher duhet te klikojme mbi ikonen ku shkruan TEME E RE ketu automatikishtu hapet dritarja dhe njeher i leme titullin temes dhe pastaj shkruajme nje sqarime per temen dhe pasi te perfundojme kete shkojme ne fund dhe klikojme SEND, ndersa nese ne deshirojme te shkruajme ne nje teme qe eshte hapu ateher shkojme klikojme mbi ikonen qe shkruan PERGJIGJU dhe aty hapet dritarja per te shkruar dhe pasi te perfundojme se shkruari shkojme SEND. Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hanielezit.ch
 
Si te postojme ne forum!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» qe 1 veb ku mundeni me hap forum

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Hani Elezit :: Info :: Rregullat e forumit-
Kėrce tek: