Hani Elezit


Se bashku me nje qellim
 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia shqiptare

68Wed Mar 26, 2008 3:08 am
solomente16 Skėnderbeu
Asnjė mesazh i ri

Historia Boterore

00
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe

00
Asnjė mesazh i ri

Filozofi

12Sat Feb 16, 2008 6:25 pm
Habi Thenie Filozofike...
Asnjė mesazh i ri

Mjeksia dhe shendeti

22Mon Feb 18, 2008 9:24 pm
Habi Bronchitis
Shkenca shoqerore Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur